Kochamy wesela z duszą!

     Dlaczego DJ? Na to pytanie niestety nie da się odpowiedzieć w kilku zdaniach. Jednym z głównych powodów, który jest przez Nas najbardziej respektowany przy wyborze DJ, a zespołem to brak tandetnych weselnych zabaw, które już dawno powinny się znaleźć na zakazanej liście.
W głównej mierze chodzi tutaj o zabawy w kontekście ośmieszającym oraz erotycznym. Ilekroć słyszymy od znajomych, że byli na weselu i wodzirej zorganizował taką zabawę, że żenada i zniesmaczenie do dalszej zabawy przekroczyły wszystkie możliwe granice.

Takim zabawom mówimy NIE!

Jako duet na wesele – nigdy nie zaoferujemy Wam takiego typu zabaw, przeciwnie! zaproponujemy niekonwencjonalne i nowoczesne zabawy integrujące wszystkich gości weselnych oraz tańce, którymi rozruszamy parkiet! Nie jesteśmy zwolennikami naśmiewania się z bawiących się gości, dlatego do każdego wesela otrzymujecie od Nas – scenariusz! Dzięki niemu wiecie czego możecie się spodziewać podczas Waszej uroczystości!

20 października 2018

     Każda Para Młoda dąży do tego, aby podczas najważniejszej uroczystości w życiu – wszystko wyszło tak, jak wyjść powinno. Już od samych przygotowań, czyli wybór daty ślubu, wyboru sali weselnej, ilości zaproszonych gości, dochodzą do jednej z kilku najważniejszych elementów wesela.
Mianowicie – wyboru oprawy muzycznej.

     Niejednokrotnie większość poszukujących Par Młodych zmaga się z trudnościami, jakimi czyhają na Nich względem oprawy muzycznej. Często zdarza się tak, że rodzice Par Młodych nie uznają DJ na wesele.
Musi być zespół i koniec! Wtedy warto się zastanowić czy jest to Wasze wesele, czy rodziców? Trzeba również wziąć pod uwagę koszt wynajęcia dobrego zespołu na wesele, ich repertuar, zaplecze sprzętowe i wiele innych czynników. Dlatego My wychodzimy naprzeciw zespołom, absolutnie nie konkurując z nimi, ponieważ są to dwa różne typy prowadzenia oraz przebiegu wesela, ale dając do zrozumienia Parom, że wybór DJ-a również może być jedną z lepszych opcji przy organizacji Waszego dnia.

ŚLEDŹ NAS W SIECI:

Daniel +48 790 65 65 23 -
Oferta/ Muzyka/ Technika/ Organizacja
Bartosz +48 691 25 63 59 -
Doradztwo/ Konferansjerka /Organizacja

www.event2you.pl  -  biuro.event2you@gmail.com

Weddings&Events 2019